LG Bulaşık Makinesi Beyaz Eşya Servisi

Türkiye’de en çok tercih edilen teknoloji markalarından biri de kuşkusuz LG. Markanın OLED TV’den klimaya, beyaz eşyadan hoparlöre kadar yaşam alanlarındaki tüm elektronik konseptleri geliştirdiği biliniyor. LG marka bulaşık makinası modelleri de bu kapsamda öne çıkıyor, arıza durumunda ise imdada LG Bulaşık Makinesi Beyaz Eşya Servisi yetişiyor. LG Bulaşık Makinesi beyaz eşya servisi, hızlı ve çözüm odaklı yaklaşımı ile problemleri giderirken müşteri memnuniyetini en üst noktada tutuyor. Güvenin adresi LG bulaşık makinası beyaz eşya servisi ile ürünler kısa sürede onarılır ve konforda kesinti giderilir, böylelikle hayat daha kolay bir şekilde devam eder. Herhangi bir arıza ya da sorun durumunda LG Bulaşık Makinesi beyaz eşya servisi ile iletişime geçiniz.

LG Bulaşık Makinesi Arıza Kodları

Öne çıkan LG Bulaşık Makinesi arıza kodları şöyledir;

 • OE Hata Kodu, su boşaltım sistemi ile ilgilidir.
 • IE Hata Kodu, LG bulaşık makineniz yeterince su almamaktadır.
 • 2H Hata Kodu, Bulaşık makineniz yıkama işleminin 2 saatten daha az kaldığını bildirmektedir.
 • AE Hata Kodu – LG E1 Hata Kodu, Bu hata kodu genellikle LG bulaşık makinenizde bir sızıntı (köpüklü su) olduğu anlamına gelir. LG bulaşık makinası arıza kodları arasında yer alır.
 • LE Hata Kodu – LG CE Hata Kodu, Bu bir motor hatası kodudur.
 • bE Hata Kodu, Bu hata kodu genelde bulaşık makinesi tableti dışında bir deterjan kullanımında kaynaklanmaktadır. LG Bulaşık Makinesi arıza kodları arasındadır.
 • CL Hata Kodu, Child Lock yani çocuk kilidi anlamına gelmektedir.
 • FE Hata Kodu, Bulaşık makinenizde çok fazla su olduğu anlamına gelir.
 • HE Hata Kodu, ısıtıcı kaynaklı sorun. LG Bulaşık Makinesi arıza kodları arasında bulunur.
 • nE Hata Kodu, Motor ile ilgili kritik sorun. LG bulaşık makinası arıza kodları arasındadır.
 • PF Hata Kodu, Topraklama olmadığı durumlarda görülebilir.
 • tE Hata Kodu, Termostattan kaynaklanmaktadır.

LG Beyaz Eşya Servis Ücreti

Ev ve çoğu iş yerinin vazgeçilmezi LG beyaz eşyalar belirli nedenlere bağlı olarak sorunlar çıkarabilmektedir. Bu durumlarda servis randevusu sağlanır ve LG beyaz eşya servis ücreti alınır. LG Beyaz Eşya Servis Ücreti faturalı olmaktadır. Müşteri odaklı yaklaşımı ile LG Beyaz Eşya Servis Ücreti ayrıntılıdır. Hız ve uzmanlık eksenli hizmet anlayışı ile hareket eden ekiplerimiz LG Beyaz Eşya Servis Ücreti sırasında sizi parça, hizmet, vb. kalemlerle ilgili olarak detaylı biçimde bilgilendirir.

Bulaşık Makinesi Servis Numarası ve Arıza Formu

Servis ile temas LG Bulaşık Makinesi Servis numarası ve arıza formu üzerinden başlar. LG bulaşık makinası servis numarası ve arıza formu pratiktir. Kısa süre alan LG Bulaşık Makinesi Servis numarası ve arıza formu ile dilerseniz telefonda temsilcimizle görüşebilir ya da iletişim formu doldurabilirsiniz. LG Bulaşık Makinesi Servis numarası ve arıza formu, sorun anında detaylı hizmet için hazır. Arıza ile karşılaşılması halinde bizi arayabilir ya da ilgili formu doldurabilirsiniz.

Merkez Beyaz Eşya Servis

Merkez Beyaz Eşya Servis Beyaz Eşya Tamir Servisi güvenilir servis ağı ile hizmetinizde. İhtiyaç duyulan servis hizmeti Merkez Beyaz Eşya Servis ile yanınızda.