Altus Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır makinası tercihlerinde özellikle fiyat-performans anlamındaki özellikleri ile birlikte Altus markası, milyonlarca evin tercihi. Tüm beyaz eşyalarda az da olsa karşılaşılabilen arıza gibi sorunlar, Altus için de geçerli. Bu noktada Altus Çamaşır Makinesi beyaz eşya servisi ile iletişime geçilerek arıza kısa sürede giderilebilir. İdeal bir çözüm olan Altus Çamaşır Makinesi beyaz eşya servisi, güven ve kalite odaklıdır. Müşteri memnuniyetini merkeze alan Altus Çamaşır Makinesi beyaz eşya servisi ile beyaz eşyanızla ilgili arızalar, tüm standartların karşılanması ekseninde çözüme kavuşur. Deneyimli ekibi ile tanınan Altus Çamaşır Makinesi beyaz eşya servisi ile hemen şimdi irtibat kurabilirsiniz.

Altus Çamaşır Makinesi Arıza Kodları

Altus Çamaşır Makinesi arıza kodları arasında öne çıkanlar şöyle sıralanabilir;

 • H7, E7,F07, F7, E07 Arıza Kodu, Makina deterjan ve su alamadığında görülür.
 • H5, E5, E8, F05, F08, F5, F8, E05, E08 Arıza Kodu, Pompa ile ilgilidir.
 • H6, H11, E6, E11, F06, F11, F13, E06, E11 Arıza Kodu, Motor ile ilgilidir.
 • H1, H2, H3, E1, E2, E3, F01, F02, F03, F1, F2, F3, E01, E02, E03, E30, E31, E32 Arıza Kodu, Ntc veya ısıtıcılar ile ilgilidir. Altus Çamaşır Makinesi arıza kodları arasında zaman zaman ortaya çıkabilir.
 • H4, E4, F04, F4, E21 Arıza Kodu, Su seviye anahtarı ile ilgili soruna işaret eder.
 • E9, E10, E09, F9, F10, F09, E20, E23 Arıza Kodu, kapak kilidi veya elektronik kart ile ilgili olabilir.
 • E17, Aşırı deterjan kullanımı ile ilgili sorundur. Altus Çamaşır Makinesi arıza kodları arasındadır.
 • E8, Dengesiz yük sorunudur. Yani yatakla, vb. ilgili büyük boyutlu tekstil ürünleri ile birlikte küçük giysiler yıkanmışsa bu kod ile karşılaşılabilir.
 • H1 Arıza Kodu, Sensör sorunu vardır. Altus Çamaşır Makinesi arıza kodları arasında yer alır.
 • H2 Arıza Kodu, Isıtıcı açık devre hatası.
 • H3 Arıza Kodu, Isıtıcı rezistans sorunu.
 • H4 Arıza Kodu, Su almama arızası.

Altus Beyaz Eşya Servis Ücreti

Çamaşır makinası arızaları, birçok nedene bağlı olarak gündeme gelebilir. Altus Beyaz Eşya Servis ücreti karşılaşılması halinde sorunların çözümünü mümkün kılar. Altus Beyaz Eşya Servis Ücreti, standartlar üzerinden verilir. Altus Beyaz Eşya Servis ücreti, arızalarla ilgili olarak belirlenir. Fatura dahil şekildeki Altus Çamaşır Makinesi Servis Ücreti, aynı zamanda müşterinin detaylıca bilgilendirilmesini esas alır. Beyaz eşya arıza durumunda bizi gönül rahatlığıyla arayabilirsiniz.

Servis Numarası ve Arıza Formu

İletişim için Altus Çamaşır Makinesi numarası ve arıza formu tercih edilebilir. Her iki yöntem de kısa sürede çözüm odaklıdır. Altus Çamaşır Makinesi numarası ve arıza formu pratiktir. Ayrıca Altus Çamaşır Makinesi ve arıza formu hemen randevu temelindedir ve süreç hızlıdır. Altus Çamaşır Makinesi numarası ve arıza formu için bizi arayabilir veya ilgili bölümdeki kısa formu doldurabilirsiniz.

Merkez Beyaz Eşya Servis

Merkez Beyaz Eşya Servis Beyaz Eşya Tamir Servisi güvenilir servis ağı ile hizmetinizde. İhtiyaç duyulan servis hizmeti Merkez Beyaz Eşya Servis ile yanınızda.