Deneyim, güvenilir ve sorunsuz hizmet

Deneyim, güvenilir ve sorunsuz hizmet vizyonuyla Merkez Beyaz Eşya Servisi, buzdolabından çamaşır makinesine, TV’den bulaşık makinesine kadar ilgili kategorilerde memnuniyet odaklı anlayışı ve kurumsal bütünlüğü ile dikkat çeker. En üst düzey kaliteli teknik servis hizmetlerini müşterileri ile buluşturur.

Beyaz eşyalar kapsamlı kombinasyonlarla işlerlik kazanır. Buzdolabı sadece elektrik enerjisiyle çalışırken çamaşır makinesi gibi beyaz eşyalarda su sistemleri vardır. Donanım, algoritmalar, yazılım yönü gibi birçok unsur söz konusudur. Dolayısıyla elektronik, dijital ve tesisat gibi birbirini tamamlayan alanlar söz konusudur ve Merkez Beyaz Eşya Servisi, donanımlı ekibi ile birçok marka ve modelin servis hizmetlerinde öncüdür. Müşterilerinin beklentilerini sorunsuz şekilde karşılamayı esas alır.

Uygun Fiyat ve Müşteri Dostu Yaklaşım

Uygun fiyat, yasal prosedürler ve garantili hizmet çerçevesinde müşterilerinin beyaz eşyalarına dair sorunları gidermeye endeksli ekibi ile sorun ve karmaşa değil, çözüm odaklıdır. Sorunun tespiti ve onarım süreçlerine paralel şekilde müşterilerin tüm sorularına yanıt verilir. Kalite prosedürleri gereği akılda soru işareti kalmayacak şekilde açıklık ve şeffaflık sağlanır. Müşterinin kapsamlı geniş tutularak tüm detayları ile bilgilendirilmesine önem verilir.

Sadece Problem Anında Değil, Her Zaman Yanınızda

Servis hizmetleri hassasiyet ister. Çok yönlülük ister. Müşterilerin sadece sorun anında değil, her zaman yanında olmayı gerektirir. Bu doğrultuda ek maliyetlerin önüne geçilmesi esasıyla gerekli bilgilendirme ve yönlendirmeler tarafımızca sağlanır. Müşteri dostu hizmet anlayışının bir sonucu olarak tekrarlayan arıza gibi düşük kalite servis noktaları kaynaklı sorunlarla karşılaşılmaması için gerekli aksiyonlar alınır.

Sektör lideri Merkez Beyaz Eşya Servisi ailesi olarak ‘kalite olmazsa olmazımız’ ilkesi ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten çok memnun olacağız.

Merkez Beyaz Eşya Servis

Merkez Beyaz Eşya Servis Beyaz Eşya Tamir Servisi güvenilir servis ağı ile hizmetinizde. İhtiyaç duyulan servis hizmeti Merkez Beyaz Eşya Servis ile yanınızda.